Március 24-én a Beloianniszi Kistérségi Szövegértési Versenyen két negyedik osztályos tanulónk vett részt.Madarász Léna helyezést nem ért ugyan el, de szépen helyt áll, Simon Letícia pedig az előkelő 2. helyezést szerezte meg. Szívből gratulálunk mindkét lánynak!

